2013. gada 19. jūnijs

Mākslas programmas TÊTE-À-TÊTE 20 EPIZODĒS notikumi sasniedz 75 000 interesentu

Maijā un jūnijā Borisa un Ināras Teterevu fonda mākslas programmas TÊTE-À-TÊTE 20 EPIZODĒS ietvaros Rīgas izstāžu, koncertu, teātru zālēs, Latvijas Nacionālajā operā un Rundāles pilī, kā arī tiešraidēs radio un televīzijā noritēja izcili mākslas projekti un atklātās lekcijas. Pirmais TÊTE-À-TÊTE norises gads sasniedza vairāk nekā 75 tūkstošu interesentu.

„Jaunu tradīciju un kultūras notikumu rašanās ir neparasts brīdis ar atbildību, risku un īpašu radošu kņudoņu pakrūtē. Borisa un Ināras Teterevu fonda mākslas programma TÊTE-À-TÊTE 20 EPIZODĒS ievibrēja īpašu noskaņu, emocionālu tonusu un neizmērojamu pievienoto vērtību, jo ļāva raudzīties uz mākslas projektiem ne tikai tradicionālā veidā – apmeklējot tos, bet arī ieskatīties paša procesa sākotnē kultūras personību atvērtajās lekcijās,” vērtē Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē publiskās diplomātijas un kultūras programmas vadītāja Selga Laizāne.

„TÊTE-À-TÊTE 20 EPIZODĒS ir notikums, kura raksturojums ir īss – pie mums ir notikusi sava veida Venēcijas biennāle – īsā laika periodā Rīgā viesojās daudzas pasaules līmeņa personības un notikumi. Mākslas programma rekomendējama gan nozares profesionāļiem, gan studentiem, gan interesentiem,” atzīmē radošo industriju eksperte, Latvijas Kultūras akadēmijas docente Leonarda Kļaviņa-Ķestere.

„Ar patiesu prieku varam paziņot, ka Mākslas programma TÊTE-À-TÊTE notiks arī 2014.gadā, un jau tagad iezīmējušies vairāki projekti, kuru noslēgumu varēsim kopīgi svinēt nākamajā gadā,” atzīmē mecenāte Ināra Tetereva.