2013. gada 24. aprīlis

... personisku atklājumu pilnas tikšanās ar mākslu 20 epizodēs ...

No 2013. gada 2. maija līdz 4. jūnijam norisināsies mākslas programma TÊTE-À-TÊTE 20 EPIZODĒS, kas mēneša laikā skatītājiem piedāvās tikšanos ar izcilām mākslas pasaules personībām, aicinās uz nozares speciālistu meistarklasēm, izrādēm, izstādēm un koncertiem.

Mākslas programma apvieno mecenātu Borisa un Ināras Teterevu atbalstītus mākslas un izglītības projektus, kas mēnesi norisināsies un būs skatāmi dažādās Rīgas izstāžu, koncertu un teātru zālēs, Latvijas Nacionālajā operā un Rundāles pilī, kā arī tiešraidēs televīzijā un radio. Mākslas mīļotāji varēs apmeklēt publiskās lekcijas, kurās pieredzē dalīsies tādi izcili mākslinieki un savas jomas eksperti kā Kirils Serebreņņikovs (Krievija), Džerijs Hausfāters (ASV), Stefans Vanfleterens (Beļģija), Imants Lancmanis (Latvija), Pauls Hansens (Zviedrija), Helēna Demakova (Latvija), Jans Grarups (Dānija), Daniels Kramers (Krievija), Jāns Tomiks un Jiri Ojavers (Igaunija), kā arī redzēt šīs lekcijas tiešraidē un ierakstā portālā diena.lv

Mākslas programma TÊTE-À-TÊTE 20 EPIZODĒS sevi pieteiks 2.maijā ar ievērojamā mūsdienu poļu mākslinieka, režisora un dzejnieka Leha Majevska izstādi "4 kustīgi dzejoļi" Mākslas muzejā "Rīgas Birža". Savukārt noslēgumā pie Latvijas Nacionālās operas tiks atklāts ilgi gaidītais piemineklis pasaules slavenajam baletdejotājam Mārim Liepam.