Kalendārs

29.10.2015.
Mihaila Čehova Rīgas krievu teātris

Boriss un Ināra Teterevi TÊTE-À-TÊTE ar Krievu drāmas teātri. Muzikālo iestudējumu retrospekcija

Koncerta pirmajā daļā skatītājiem bija iespēja vērot spilgtākās muzikālās epizodes no tām izrādēm, kas kopš 2010.gada tapušas ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu – “Divpadsmitā nakts”, “Tango ar Stroku”, “Līgavaiņi” un “Hanuma”.

Koncerta otrajā daļā Raimonds Pauls un Rīgas Krievu teātra aktieri īpašā koncertā prezentēja vairākas muzikālās kompozīcijas no iestudējuma, ar kuru Rīgas Krievu teātris un Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina radošo sadarbību: 2016. gada 30. janvārī skatītāji varēja izvērtēt jauno uzvedumu „Spoks no Kentervilas” (pēc Oskara Vailda noveles motīviem), kura dramatizējumu ir veidojis Aleksejs Ščerbaks („Tango ar Stroku” lugas autors). Mūziku šim uzvedumam sacerējis Raimonds Pauls. Tāpat bija dzirdama labāko muzikālo iestudējumu retrospekcija.

Novele “Kentervilas spoks” pirmo reizi tika publicēta Londonas žurnālā The Court and Society Review 1887. gadā. Vjačeslavs Verbins ir veicis viņam uzticēto uzdevumu ar sev vien piemītošo, jutīgo literārā darba uztveri, neatvairāmu humoru un muzikālo dzirdi — pazīstamais stāsts ir ieguvis jaunas nokrāsas, nezaudējot oriģinālajam darbam raksturīgo pievilcību.

Biļešu serviss Rīgas krievu teātris